Showroom

Navigace:/Showroom
Showroom2022-02-02T09:29:41+00:00

Příběh showroomu IDEA

V poskytování toho nejlepšího klientského servisu nám pomáhá náš showroom IDEA. Ve své první fázi jsme jí začali stavět v roce 2008. Název vzešel z dlouhodobé myšlenky postavit budovu, která bude příjemným a inspirativním zázemím pro pracovníky. Pro naše zákazníky měla mít dostatek prostoru, designu a klidu. Povedlo se, 1.10. 2009 otevíráme showroom IDEA.

Tím to pro nás ale nekončilo. V roce 2012 zahajujeme výstavbu druhé části showroomu HARMONIE, kterou na konci roku 2014 kolaudujeme. Máme v ní nový expediční sklad a výstavní prostory o ploše 1000 m2.

1.10.2021 jsme slavnostně otevřeli halu-budovu III s názvem BETONIA, kde provozujeme velký temperovaný sklad a další obchodní prostory. Tím se naše komerční prostory rozšířili na 5500 m2 užitné plochy.

Zajímavosti

Budova vznikla systémem ztraceného bednění vylitého betonem s venkovní tepelnou izolací 26 cm. Stropy jsou monolitické s pohledovým betonem. Pro vrchní strop byla použita spádová izolace o tloušťce 43 cm hydroizolací zakrytá systémem pro ZELENOU STŘECHU s násypem zeminy 25 cm a tím pak zhotovením střešní terasy se zahradou. Ke dni otevření měla zahrada již osazeno přes 300 rostlin. Chtěli jsme vrátit přírodě tu část, kterou jsme ji vzali půdorysem na “zelené louce”.

IDEA má administrativní prostory orientované na jih s dostatkem světla a rovněž všechny kanceláře mají část příček celoskleněných. Dostatek soukromí a přitom stále v komunikaci. Prostor showroomu je naopak koncipován tak, aby jednotlivé externí prostředí neovlivňovalo vystavené výrobky a každý z návštěvníků “našel svůj” prostor, domov.

Fakta

  • 1000 m2 výstavní plochy
  • 150 dveří
  • 430 vzorů podlah
  • 22 ukázek celoskleněných dveří
  • 20 druhů posuvných dveří
  • 400 vystavených dveřních kování
  • Náklady na provoz srovnatelné se dvěma rodinnými domy.
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím